Cena od

75 930 zł

REWOLUCYJNY COUPÉ

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę.

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewnia zupełnie nowy poziom doznań podczas jazdy. W nowym Nissanie Juke będziesz przemierzać kolejne kilometry z większą pewnością i w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.

Dostępny w samochodach ze skrzynią DCT, system ProPILOT pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu. Na autostradzie ProPILOT pomaga utrzymać samochód na środku pasa nie tylko na prostych odcinkach, a też na łagodnych zakrętach.

Rozpoznawanie znaków drogowych, wykrywanie pojazdów w martwym polu, a także wykrywanie pieszych lub rowerzystów, którzy znajdą się blisko samochodu to tylko wybrane funkcje bezpieczeństwa nowego Nissana Juke.