Cena od

123 900 zł

W 100% ELEKTRYCZNY

Nowoczesny styl, którego wyrazem są ostre aerodynamiczne linie, charakterystyczny pływający dach i grill w kształcie litery „V” idzie w parze z zaawansowanymi technologiami Nissana Leaf.

POSTAW NA BARDZIEJ INTELIGENTNĄ JAZDĘ

Choć z zewnątrz wygląda na kompaktowy, pojemny bagażnik Nissana Leaf z łatwością poradzi sobie z zakupami i walizkami. Poznaj dokładną długość, wysokość i szerokość Nissana Leaf oraz wszystkie inne potrzebne szczegóły.

Teraz jest idealny moment, aby postawić na elektromobilność: zasięg do 385 km, szybkie i łatwe ładowanie oraz innowacyjne narzędzia sprzyjające wydłużeniu dystansu i wydajności akumulatora. A ponadto, jazda w 100% elektrycznym samochodem to pewność wrażeń niespotykanych w innych pojazdach: natychmiastowe i płynne przyspieszenie dzięki pełnemu momentowi obrotowemu. Takich emocji doświadczysz tylko za kierownicą Nissana.

Wystylizowane detale, takie jak charakterystyczna antena w kształcie płetwy rekina, felgi ze stopu metali lekkich, opcje oświetleniowe, akcenty wykończeniowe wnętrza i inne rozwiązania podkreślą Twój indywidualny styl. Czas, aby Nissan Micra nabrał Twojego stylu.