Nissan Finance – kim jesteśmy?

Nissan Finance oferuje szeroką gamę produktów finansowych oraz atrakcyjnych ubezpieczeń dostosowanych do oczekiwań każdego klienta i stworzonych tak, by trafnie odpowiadać na różne potrzeby i sytuacje życiowe. Wszystkie czynności związane z zawarciem umowy są dokonywane przez Klienta w salonie wybranego Autoryzowanego Dealera Nissan.
 
RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są częścią RCI Banque, czyli finansowego ramienia Aliansu Renault-Nissan, oferującego swoje usługi w skali globalnej – w 36 państwach. W Polsce działamy od 1998 roku oferując leasing, a od 2006 także kredytując zakup aut nowych i używanych. Jako instytucja związana z producentem i współpracująca z dealerami, możemy zapewnić Klientom bezkonkurencyjne warunki, dostosowane zarówno do potrzeb przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, a także liczne czasowe akcje promocyjne. Szeroka oferta RCI Banque obejmuje kredyty i leasingi, a także ubezpieczenia na wszystkie modele marki: Nissan 370z Coupe,, Nissan Evalia, Nissan Juke, Nissan Leaf, Nissan Micra, Nissan Navara, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail, Nissan Pulsar, Nissan 307Z Roadster .
 
W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania Klientów, osobom prywatnym proponujemy kredyty na samochody nowe i używane, natomiast firmom ponadto także leasing i najem długoterminowy. Elastyczne rozwiązania i niskie miesięczne raty decydują o atrakcyjności oferty finansowania aut, którą  wzbogaciliśmy o szeroki wybór ubezpieczeń – zarówno komunikacyjnych (OC, AC, pakiety, GAP), jak i na życie (na wypadek śmierci, czasowej lub trwałej niezdolności do pracy lub jej utraty).

Call Now Button